در حال بارگذاری...

شیوه پرداخت

بررسی / سفارش پول

با توجه به آدرس محل تحویل و نوع کالا، می‌توانید شیوه‌های مختلفی را برای ارسال انتخاب کنید. در مشهد و بسیاری از شهرهای بزرگ امکان استفاده از سرویس تحویل اکسپرس سم فروش وجود دارد؛ برای شهرهایی که خارج از پوشش سرویس تحویل اکسپرس باشند امکان استفاده از پست پیشتاز در نظر گرفته شده است؛ برای آشنایی بیشتر با نحوه‌ی تعیین شیوه‌ی ارسال در اپلیکیشن اندروید سم فروش را مشاهده کنید.

    کارت اعتباری (ذخیره شده)

    کارت اعتباری خرید در واقع یک کد تخفیف ۱۰۰درصدی است که بـا استفاده از آن می‌توایند از فـروشگاه های آنـلاین به راحتی و بدون نیـاز به پـرداخت نقدی خرید کنید.

      پرداخت نقدی

      به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با این وجود، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، سم فروش این امکان را فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آن‌ها، تهران یا یکی از شهرهای تحت پوشش تحویل اکسپرس سم فروش باشد، هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش پرداخت کنند. از آن‌جا که همگی ماموران تحویل سفارش سم فروش دستگاه‏‏‌های کارت خوان سیار (POS) همراه دارند، می‌توان هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام داد.